Den dětí s Aladinem

SVČ Krnov připravil pro naše žáky ke Dni dětí skvělé dopoledne. Děti stráviliy 5. červen v Aladinovém světě - s princeznou, s králem a samozřejmě s Aladinem. 

V úvodu byla pro žáky připravena scénka „ Aladinův svět“ a po scénce nastala pravá zábava. Děti zdobily mandaly pomocí techniky barevného písku, vyzkoušely si hru na boomwhackers – různě znějící barevné trubice, a společně muzicírovaly. Všestrannost dětí prověřila opičí dráha plná kreativních překážek, ale největší zábavou byly minizávody na vozítkách PLASMACAR, na kterých se skvěle vyřádily. Po závodech Aladin připravil minibar, u kterého si žáci sami míchali ovocné nápoje a dochucovali čerstvým ovocem. Závěrem si vyzkoušeli svoji kreativnost při tvoření ovocného špízu z čerstvého ovoce, který podle chuti zdobili čokoládou. Všichni jsme si užili krásné dopoledne plné zábavy.

 

Den dětí s Aladinem


„Pravěký“ dětský den

Prožili jsme „pravěký“ dětský den u nás ve škole. Dopoledne plné soutěží, her a zábavy se neslo v duchu tohoto historického období. S akcí na klíč k nám přijelo Středisko volného času Méďa Krnov a všichni jsme se dobře bavili.

 

                                                           Tkadlečková Blanka

 

„Pravěký“ dětský den

Den dětí

 Dne 30.5.2014 se na naší škole uskutečnil MDD.

Oslavu tohoto dne nám pokazilo deštivé počasí, ale p. uč. Smolková měla náhradní program.

 První část byla ve třídách s tř. učiteli, kde žáci plnili dané úkoly, které byly zaměřeny na znalosti v oblasti přírodopisu, zeměpisu, vyluštili si křížovky a vyhledávali rozdíly v obrázcích.

 Poté, co splnili úkoly, se odebrali do tělocvičny, kde si zasoutěžili.

Soutěže byly zaměřeny na rychlost a zručnost.

Pro děti bylo připraveno pohoštění a na závěr soutěžení byla sladká odměna.

I přes nepřízeň počasí jsme si tento den užili. 

Den dětí

DĚTSKÝ DEN

Oslavu Dne dětí jsme tentokrát pojali netradičně. První dvě vyučovací hodiny jsme si povídali o tomto svátku, vzpomněli jsme si na děti jinde ve světě, které nemají to štěstí a nežijí tak dobře, jako naše děti. Shlédli jsme krátký dokumentární film o dětech z Afriky. Potom jsme šli na bazén do penzionu Relax. Na závěr dopoledne přišlo konečně to překvapení, o kterém se děti stále dohadovaly, co to asi bude. V místní pizzerii jsme si vyzvedli objednané pizzy a ve škole jsme si udělali hostinu. Děti byly spokojené a jen si posteskly, že takových dnů ve škole není více.DĚTSKÝ DEN

www.brnakotakar.cz